Сумська біатлоністка виборола медаль в Швеції

Юлія Джима, українська біатлоністка, вихованка СумДУ, напередодні, 29 листопада, завоювала бронзову медаль в індивідуальній гонці в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить в шведському Естерсунді.

Спортсменка стала однією з небагатьох, кому вдалося вразити всі двадцять мішеней на вогневому рубежі, що і дозволило їй піднятися на п’єдестал пошани. Крім гарної стрільби, Джима продемонструвала непогану швидкість на лижні, проте її випередили норвежка та білоруска. Гонку виграла Надія Скардіно, а другий на фініш прийшла Сунневе Сулемдаль. На четверте місце змогла піднятися Валентина Семеренко, ще одна українська біатлоністка. Для Валі такий результат був величезним проривом – вже кілька сезонів вболівальники не бачили вражаючих результатів.

Сьогодні, 30 листопада, в Естерсунді пройде чоловіча індивідуальна гонка, початок – о 18 годині 5 хвилин. Завтра, в п’ятницю, фанатів чекає жіночий спринт, а чоловічий спринт відбудеться в суботу. Етап в Естерсунді завершиться двома гонками переслідування в неділю.

Джерело: http://sumynews.com/

Поділитися в соціальних мережах