Сумська пенсіонерка втратила останні заощадження

9 тисяч гривень лишились 64-річна сумчанка та 27-річна жителька Тростянецького району напередодні новорічних свят після спілкування з так названими працівниками банку та псевдопокупцями.

За допомогою до поліції звернулась жителька Сум. Жінка розповіла, що стала жертвою шахрайства: що після телефонної розмови з працівницею банку, яка під приводом надання знижки на зняття готівки, випитала секретні цифри, після чого та лишилась 3 тисяч 602 гривень.

Іншою жертвою зловмисників стала мешканка одного з сіл Тростянецького району. Вона правоохоронцям повідомила, що на одному із сайтів оголошень розмістила об’яву про продаж шафи-купе, а коли знайшовся покупець, домовившись про передоплату, втратила власні п’ять тисяч гривень. Жінка зізнається, що чоловік настільки вміло заморочив їй голову, що вона навіть не помітила як сама назвала аферисту секретні цифри своєї банківської картки, після чого отримала повідомлення про зняття готівки.

Поліцейські встановлюють підозрюваних у шахрайстві. Слідчі дії тривають.

Аби не потрапити в подібну пастку іншим жителям області, правоохоронці радять громадянам бути менш довірливими, спілкуючись з незнайомцями. Ніколи нікому не повідомляйте пін-код своєї картки, не називайте останні її цифри та в жодному разі не розголошуйте своїх персональних даних. Пам’ятайте, що жодна банківська операція не вирішується телефонною розмовою, з подібними пропозиціями телефонують лише шахраї, нагадує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах