Сумська журналістка висміяла сюжет поліції про “полісменів-молодців”

Журналістка сумських ЗМІ Олена Адаменко у Фейсбуці звернулася до працівників прес-служби поліції з критикою на відзняте ними відео про розкритий злочин із вкраденою курткою.

На думку журналістки, поліції не варто витрачати гроші на висвітлення таких “незначних” подій – краще зайнятися розкриттям більш резонансних справ.

“Поліцейська прес-службо, вам там взагалі займатися нічим, чи що?! Ви отримуєте зарплату із коштів платників податків, а свій робочий час витрачаєте на зйомки ось таких ПОВНОМЕТРАЖНИХ сюжетів про те, які молодці поліцейські – за годину знайшли грабіжника куртки!!! Мабуть більше, нашій поліції просто похизуватись нічим. Де сюжети про розкриття викрадення людей, зокрема Сергія Лихмана?Сергія Белослюдцева? Застреленого серед біла дня на Металургів Романа Щербаченка? Закатованого і вбитого контрабандиста Ліси?!”, – заявила Олена Адаменко.

Речник УМВС Ельвіра Біганова прийняла виклик журналістки, але бажання вступати в довгу полеміку не виявила. “Это не шутки, девочки. Это жизнь. Преступление оно и есть преступление. Более тяжкое – менее тяжкое. Не нужно играть на эмоциях. Вы спросите будем мы снимать сюжеты про курточки? Будем. И про курточки и про краденых кур, кроликов, телефоны и т. д и т. п. Просто для кого-то курточка – это тряпка, а для кого то единственная одежда и другой нет. Я рассказала свое мнение и больше в полемику вступать не буду”, – заявила представниця поліції.

Низка коментарів, які послідували під заявою Адаменко, розділилися. Дехто підтримав Олену в її намаганні засудити полісменів у використанні коштів “не туди”, інші відстоювали “добрі наміри” подібних сюжетів “про куртки”.

“Госпожа Адаменко решила гневно потролить полицию?)))) По её (Адаменко ) мнению полиция не должна ловить грабителей?!!! Видать для г-жи Адаменко человек с которго сняли куртку менее важен Сергей Лихман, Сергей Белослюдцев и Роман Щербаченко?!!!!! Я поражен (((( До каких пор так называемая журналисточка будет делить людей на важных или НЕ важных?!!! P.S. Как для себя: а с каких налогов получает зарплату пани Адаменко? Или кто платит за её пасквили?”, –  прокоментував Wiacheslaw Kowal.

Варто додати, що Олена Адаменко відома в місті своїми публікаціями кримінальної спрямованості, тому завжди добре комунікувала з поліцією. Тепер же, судячи з її гнівного посту, “щось пішло не так”.

Поділитися в соціальних мережах