Сумське депо оштрафував уповноважений Верховної Ради з прав людини

Сумський активіст Олександр Лотницький (Мироненко) відомий принциповою позицією щодо проблем громадського транспорту. У серпні він звернувся із запитом до міськради із проханням надати похвилинний розклад по всім зупинкам маршрутів №3 і №4, щоб надати цю інформацію для сайту, де б в онлайн режимі можна було знайти необхідний графік. Проте депо на відсканованому бланку відповіло, що не зобов’язане для нього нічого сканувати. Сумчанин здогадується, що така зневага пов’язана із його пристальною увагою до проведення тендерів.

“Но вся соль в том, что перед тем, как распечатать расписание для каждой остановки, его набирают в текстовом редакторе в электронном виде. И я просил именно электронные версии расписания, т.к. расписание на сайте депо почему-то находилось не в полном объеме.

Получив отлуп, что было прямым нарушением закона о доступе к публичной информации, я подал жалобу на Уполномоченного Верховной Рады по правам человека”, – написав активіст у Фейсбуці.

Олександр повідомив, що днями він отримав листа, у якому підтверджується: депо порушило закон, відмовивши у публічній інформації, а відтак його директор має сплатити штраф.

14947407_1309913992376567_8033567005211593277_n

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах