Сумське товариство захисту тварин просить про допомогу

Синоптики обіцяють похолодання, з понеділка – і зовсім традиційні хрещенські морози. Сумське товариство захисту тварин шукає добровольців, які зможуть допомогти під час ускладнення погодніх умов доглядати чотирилапих.

“Для когось настала довгоочікувана морозна зима, а для Центру перетримки тварин – традиційно важкий період. Чистити сніг, готувати їжу, годувати і вигулювати собак на холоді надзвичайно важко. Вкотре звертаємося до всіх небайдужих сумчан, хто хоче і може взяти участь в житті СТЗТ – нам завжди потрібна ваша допомога. Нарубати дров, перевезти тварину на автомобілі в клініку або в притулок, виділити вихідний день для допомоги по господарству – ці дії нескладні і не вимагають великих грошових витрат, але нададуть надзвичайну допомогу волонтерам Центру перетримки, – йдеться у повідомленні.

Детальніше уточнити, чим і як можна допомогти Товариству захисту тварин, можна за телефоном 0503071855.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах