Сумські АТОвці нагадали депутатам про борги

Першим «пакетом» на сесії Сумської міськради розглянули питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та сім’ям загиблих.

Питання актуальне, яке з діалогу перейшло в ультиматум. Сумські бійці, втомившись від обіцянок, визначили дату, коли хочуть почути конкретну відповідь на питання. «До 10 жовтня ми чекаємо», — попередили депутатів воїни.

Мер же пропонує не горячкувати: «Ми робимо усе, аби питання було вирішене. Мараторій діє, проте в пріоритеті — забезпечення земельними наділами учасників АТО в першу чергу». Роз’яснити кому, де та коли дістануться землі уповноважили головного архітектора Сум.

Також не забули бійці нагадати можновладцям про квартиру для родини загиблого Героя України. «Пройшло більше 2 років. Обіцяли забезпечити житлом. Купіть вже цю квартиру і віддайте родичам Сергія Табали, який життя своє поклав, захищаючи нас з вами. Не ганьбіться», — радить один із побратимів 18-тирічного «Кіборга».

Депутати проголосували, підтримавши рішення 33-ма голосами «пакет» про землю. Відтак, 20 сімей загиблих воїнів отримають землю, решта, згідно проектів рішень, отримають дозвіл на розроблення проектів землеустрою.

Аплодуючи, воїни АТО покинули сесійну залу.

Поділитися в соціальних мережах