Сумські діти обікрали будинок у селі

Слідчим відділенням Сумського районного відділу поліції завершено досудове розслідування за фактом крадіжки, вчиненої трьома юнаками, жителями обласного центру, з приватного приміщення жителя села Яструбине Сумського району.

Улітку минулого року троє неповнолітніх приятелів, один з яких уже мав неприємності із законом, вирішили роздобути «легких» грошей.

З цією метою вони виїхали до села Яструбине, де, користуючись відсутністю господаря, через незачинене вікно проникли до приміщення та винеслигроші, пневматичний пістолет та два тюнери. Отримавши таким чином майна на суму понад 12 тисяч гривень, хлопці вирішили продовжити «заробітки».

За деякий час вони знову повернулися до Яструбиного. Маючи при собі заздалегідь приготовану викрутку, юні зловмисники відкрили вікно та проникли до чужого житла, звідки намагалися скоїти крадіжку майна на суму понад 100 тисяч гривень. Проте намірам крадіїв завадив сусід, котрий побачив їх через вікно своєї оселі. Коли ж хлопці спробували знову влізти до цієї хати, їх «виказали» собаки, котрі, почувши незнайомців, підняли гвалт.

Наразі досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України, завершено та направлено до суду. Юним зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк відтрьох до шести років, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах