Сумські перевізники збираються на мітинг

Як ми повідомляли, другий день у Сумах перевізники та активісти не можуть вирішити, хто буде возити пасажирів за маршрутом «Суми-Київ-Суми».

За словами водіїв, сьогодні, 2 лютого, з 10:00 до 16:00 в напрямку столиці поїхала тільки одна машина. «Борці за справедливість» стверджують, що контроль з їхнього боку буде регулярним і постійним. Продумали навіть схему.

«В одній із маршруток наша людина забронювала місце і саме від нього ми дізналися, що маршрутники робили посадку пасажирів на вул. Іллінській. Ми поїхали відразу туди і не випустили машину на рейс. Ми будемо шукати локації постійно. Сподіваюся, співробітники сумського управління Укртрансбезпеки до нас приєднаються», – вважає лідер руху.

Самі інспектори Укртрансбезпеки, які проводять рейд, від коментарів відмовилися, посилаючись на керівництво. Начальника теж не виявилося на місці.

Нагадаємо, якщо вчора акції носили відносно мирний характер, то сьогодні від слів перейшли до справи – у хід пішли кулаки.

Водії розцінюють конфлікт як рейдерство. «Вони просто переслідують свої цілі в плані захопити наш бізнес. Так звані активісти ніяких конкретних претензій нам не пред’являють. Одна справа, якби вони хотіли просто проконтролювати роботу інспектора, а так просто ставлять якийсь незрозумілий, нічим непояснений ультиматум», – висловлюють свою точку зору водії маршруток далекого прямування.

Відзняте відео «махання кулаками» учасники конфлікту вже передали для вивчення правоохоронним органам. У поліції відеоматеріали вивчили і в даний час вирішують питання про відкриття кримінального провадження.

За словами водіїв маршруток, «миритися зі свавіллям не збираються». Уже завтра, о 8:00, вони будуть відстоювати свої права під стінами Сумської міськради.

68169a4b49bad6de8a1c501f62547d0c

d67f1d33dc1f73cc5fef24b320652fc2

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах