Сумські підприємці ігнорують правила благоустрою

Незважаючи на приписи і штрафи, сумські підприємці не поспішають ставати на шлях виправлення. Замість цього вони продовжують наполегливо ігнорувати правила благоустрою міста.

Як повідомив сьогодні під час апаратної наради в мерії начальник управління «Інспекція з благоустрою м. Суми» Руслан Голопьоров, тільки за минулий тиждень на підприємців було складено 61 протокол про адмінправопорушення. Примітно, що більше половини – через несвоєчасне очищення території міста від снігу та ожеледиці.

Крім цього, як наголосив керівник управління, від сумчан продовжують надходити скарги на звисаючі з дахів будинків бурульки. Для вирішення цієї проблеми департаменту інфраструктури та іншим обслуговуючим організація були направлені відповідні листи. Втім, за словами Руслана Голопьорова, роботи ускладнюються тим, що жителі будинків не завжди пускають робочих на дахи або горища.

Джерело: 0542.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах