Сумські підприємці сплатили 47 мільйонів «алкотютюнових» гривень

З початку 2018 року підприємці, які перебувають на обліку в Державній податковій інспекції у м. Суми, сплатили до бюджету 46,5 мільйонів гривень за ліцензії на право торгівлі пивом, алкогольними напоями і тютюновими виробами.

В інспекції акцентують увагу на тому, що суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами лише за наявності відповідної ліцензії.

Ліцензію можна отримати, звернувшись до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Сумах (пл. Покровська,2) з відповідною заявою та необхідними документами за місцем провадження суб’єктом господарської діяльності торгівельної діяльності. Не пізніше 10 днів календарних днів ліцензія або рішення про відмову із зазначенням підстав для відмови видається заявнику.

Порядок ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами регулюється Законом України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Поділитися в соціальних мережах