Сумські полісмени подарували іноземцю колекцію нагрудних знаків

У Головному управлінні Національної поліції в Сумській області відбулася робоча зустріч зі спостерігачем Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Під час спілкування сторони обговорили стан забезпечення публічної безпеки та правопорядку в області.

У зустрічі взяли участь заступник начальника ГУНП Володимир Бабич, т. в. о. начальника відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності ГУНП Федір Кравченко та представник моніторингової місії Пітер Керн.

Гість поцікавився станом поточної криміногенної ситуації в області, заходами, які вживають підрозділи поліції для належного забезпечення публічного порядку та захисту громадян від протиправних посягань, та станом забезпечення безпеки на автошляхах регіону.

Бабич зазначив, що поліція контролює криміногенну ситуацію в регіоні. Аби не допустити її ускладнень, поліцейські проводять оперативно-профілактичні відпрацювання та місячники добровільної здачі зброї. Федір Кравченко розповів, що в поточному році вдалося досягти зниження рівня аварійності у порівнянні з минулим роком: майже на чверть зменшилась кількість загиблих під час ДТП.

На пам’ять про дружню зустріч Володимир Бабич подарував Пітеру Керну колекцію нагрудних знаків правоохоронців блоку громадської безпеки. Сторони домовились про подальшу плідну співпрацю, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

pm140image008

pm52image010

Поділитися в соціальних мережах