Сумські рятувальники опублікували фото з місця вибуху на вулиці Металургів

Як повідомляє сайт управління Державної служби з надзвичайних ситуацій,  до проведення робіт під час вибуху у десятиповерховому будинку на вулиці Металургів,24 залучено 212 чоловік та 33 од. техніки, в тому числі від ДСНС 138 чоловік особового складу та 17 од. техніки. Розгорнуто пересувний пункт обігріву.

Загинула одна особа – жінка, 1952 р.н, дві особи (1951 р.н. та 1958 р.н.) врятовано з-під завалів. За медичною допомогою звернулось 10 осіб ( 3 дітей, 7 дорослих), з яких 8 після надання першої медичної допомоги від госпіталізації відмовились. До лікувальних закладів госпіталізовано 2 особи  (1951 р.н. та 1958 р.н.).

Проведено евакуацію мешканців будинку з їхнім подальшим розселенням. Всього у будинку проживає 432 мешканці, з яких потребували розселення 101 особа: 48 осіб відселено до готелю, решта 53 особи самостійно переселилися до родичів.

На місці події працювали 2 кінологічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, психологи Управління ДСНС в Сумській області надавали психологічну допомогу мешканцям будинку. У супроводі співробітників ДСНС та національної поліції було організовано доступ власників квартир до своїх помешкань з метою збору необхідних речей, документів. О 3 год. 10 хв. завершено опечатування всіх квартир та вхідних дверей до під’їзду, де стався вибух та забезпечено охорону місця події співробітниками поліції.

О 8 год. 4 січня розпочалося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС для створення передумов для безпечного виконання аварійно-відновлювальних робіт.

На місці події працює оперативна група ДСНС України.

7

01

_dsc01300

15

Поділитися в соціальних мережах