Сумські служби тренувалися, як протистояти стихійній катастрофі

У Сумах відбулись обласні навчання з виконання завдань на випадок можливих несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років.

У відпрацюванні взяли участь члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, представники органів управління цивільного захисту, спеціалізованих служб цивільного захисту міста.

За легендою навчань, вони мали ліквідувати наслідки стихійного лиха, що спричинило знеструмлення будинків, падіння тиску газу у розподільчій мережі, пошкодження тролейбусної лінії теплотраси, призвело до порушення автосполучення на деяких вулицях.

Для ліквідації наслідків негоди міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій залучила міський відділ з питань надзвичайних ситуацій, філію «Сумський міський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», комунальні підприємства «Міськсвітло», «Зеленбуд», «Електроавтотранс», управління капітального будівництва та дорожнього господарства, ПАТ «Сумигаз», Дирекцію «Котельня північного промвузла», ТОВ «Сумитеплоенерго»,Управління патрульної поліції у м. Суми.

Кожен працював за своїм напрямком із тим, аби у найкоротші строки відновити нормальну життєдіяльність міста.

Як зазначив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артур Петров всі служби та підприємства спрацювали оперативно й успішно впорались із поставленим завданням.

Поділитися в соціальних мережах