Сумські судді взяли самовідвід у “майданній” справі екс-прокурора області Білоконя

Усі судді Зарічного і Ковпаківського райсудів Сум, що мали повноваження здійснювати правосуддя, заявили самовідводи у справі екс-прокурора Сумщини Руслана Білоконя. Таку інформацію оприлюднив канал UA:SUMY.

Справу направлено Апеляційним судом повторно на розгляд у Тростянецькому районному суді. Прокуратура Сумської області обвинувачує свого колишнього очільника, який  керував нею  з березня 2012-го по березень 2014-го років,  у незаконному перешкоджанні проведенню мітингів та притягненні завідомо невинних до кримінальної відповідальності.

Руслан Білокінь  називає рішення Апеляційного суду «цирком» в якому «залякані судді приймають явно незаконні рішення в угоду реформаторам». Такий коментар він залишив на своїй сторінці у Фейсбуці: 

«Чи можна вважати обвинувальний акт законним, якщо він складений 27 квітня 2015 року, а вручений 27 січня 2016 року? Я вже не говорю про подібні кримінальні провадження відносно окремих слідчих, процесуальних керівників та суддів, які зависли в судах і тримаються виключно адміністративним тиском та залякуваннями. Чому окремих? Тому що наближених до нинішньої влади за ті ж самі дії до відповідальності не притягували, декого навіть підвищили».

Поділитися в соціальних мережах