Сумські учні запалювали на “Школі сміху”

У Сумському державному університеті відбулася гра 1/4 фіналу «Школи сміху» за аналогом телевізійного гумористичного шоу «Ліга Сміху» на 1+1. Творчі колективи зі шкіл м.Суми боролися за вихід у півфінал та за Кубок чвертьфіналу.

На сцені виступали наступні команди зі своїми тренерами з телевізійної «Ліги сміху»: «Просперітас» (гімназія «Просперітас») і Андрій Іолкін («Вот эти парни»); «Нарасхват» (школа № 20) і Альберт Лалаян («Николь Кидман»); «Моно-Ліза» (школа № 12) та Ілля Бондаренко («Гостиница 72»); «Мы тут для галочки» (школа № 4) і Юлія Чудаева («Луганська збірна»); «Он і она» (школа № 15) та Леся Калина («Любимая»); «Папа не узнает» (коледж СНАУ) та Іванна Вдовиченко («Гостиница 72»); «Дубль два» (збірна) і Абрам Оганесян («Николь Кидман»); «Котлетки младшие» (школи 9,27) і Абрам Оганесян ( «Николь Кидман»); «Клац» (Олександрівська гімназія) та Денис Ловчев («Гостиница 72»); «Майже жіноча шкільна збірна» і Денис Ловчев («Гостиница 72»).

Команди виступали у двох конкурсах: полотні на тему «Історичний сюжет», де учасники повинні були не лише розкрити свою тему, а й показати взаємодію колективу зі своїм тренером, та конкурсі однієї пісні – вже без допомоги тренера.

За результатами конкурсу залишили змагання, набравши найменшу кількість балів, дві команди – «Он и она» (школа № 15) та «Мы тут ддля галочки» (школа № 4). Загальну перемогу у чвертьфіналі здобула збірна команда «Дубль два».

3

4

5

Джерело: http://sumdu.edu.ua/

Поділитися в соціальних мережах