Сумські ЖЕКи попередили про тимчасове припинення надання послуг

Обслуговуючі організації Сум до сих пір не можуть дочекатися від держави перерахування грошей за субсидії. Про це сьогодні під час апаратної наради в мерії повідомила начальник департаменту соцзахисту Сумської міськради Тетяна Масік. За її словами заборгованість по субсидіях на даний момент залишається 252,8 млн грн, у тому числі 197 млн грн – заборгованість за січень і лютий. З пільг заборгованість становить 16,9 млн грн.

Тим часом на деяких будинках з’явилися попереджувальні оголошення, в яких значиться, що за відсутності компенсацій від держави ЖЕКи будуть змушені тимчасово припинити надання послуг.

Нагадаємо, у зв’язку з затримкою виплат, депутати Сумської міськради звернулися до глави уряду з проханням забезпечити своєчасні компенсації за субсидії та пільги.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах