Сумського наркодилера посадили на 7 років

Прокуратурою Сумської області підтримано державне обвинувачення стосовно 26-річного жителя м. Сум, який обвинувачувався у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту чи без мети збуту (ч. 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 309 КК України). За вироком суду обвинуваченого, який вчинив злочин у період іспитового строку, засуджено до семи років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Досудовим розслідуванням встановлено і доведено в суді, що раніше судимий за незаконний обіг наркотичних засобів житель обласного центру на шлях виправлення не став і продовжив свою злочинну діяльність. Зберігаючи наркотичні засоби у своїй квартирі, де окрім нього проживала дружина та малолітня дитина, обвинувачений систематично продавав їх іншій особі, за що отримував кошти. Під час санкціонованого обшуку наркотичні засоби були виявлені також і в гаражному приміщенні.

Як повідомив прокурор відділу прокуратури Сумської області Максим Токар, чоловік свою вину визнав частково, зазначивши, що наркотичні засоби необхідні йому для особистого вжитку, однак стороною обвинувачення факт продажу заборонених речовин доведено у повному обсязі.

Поділитися в соціальних мережах