Сумського студента піймали з наркотиками

Поліцейські Сумщини продовжують викривати жителів області у зберіганні наркотиків.

Так, патрулюючи містом Суми, у поле зору працівників групи реагування патрульної поліції потрапив 17-річний підліток. Помітивши поліцейських, юнак різко змінив напрямок руху. А коли правоохоронці вирішили підійти до нього та поспілкуватись, при поверхневій перевірці виявили та вилучили згорток з марихуаною вагою близько 10 грамів. Під час перевірки поліцейські встановили, що хлопець є студентом одного з навчальних закладів міста і раніше вже потрапляв у поле зору за зберігання наркотиків. Марихуану, за його словами, він знайшов та собі залишив для власного вживання.

Таке пояснення почули і шосткинські оперативники від 31-річного місцевого жителя, якого також зупинили на одній із вулиць міста. Чоловік за зовнішніми ознаками перебував у стані наркотичного сп’яніння, при поверхневій перевірці в якого вилучили шприц із прозорою рідиною, схожу на наркотичну.

Ще одного поціновувача наркотиків виявили й працівники патрульної поліції Сум. Біля однієї з багатоповерхівок вони зупинили 18-річного молодика, який у кишенях зберігав пофасовані 15 пакетиків, вагою 30 грамів з порошкоподібною речовиною білого кольору, схожу на амфетамін. І хоча він запевняє, що наркотик зберігав без мету збуту, поліцейські припускають, що саме на продаж.

Усе вилучене правоохоронці направили на експертне дослідження, за результатами чого будуть прийняті відповідні рішення. А за всіма фактами в поліції вже відкриті кримінальні провадження та в рамках перевірки продовжують встановлювати канали надходження до підозрюваних наркотичної речовини і коло їх споживачів.

Поділитися в соціальних мережах