Сумську новорічну ялинку порівняли з деревцями в окупованих містах

Ялинку, встановлену у Сумах,внесено до рейтингу найвищих українських новорічних ялинок. Наша новорічна зелена красуня, щоправда, не зайняла першого місця. Але виявилося, що її висота є такою ж, як і ялинок в окупованих Сімферополі та Донецьку.

Так, найвищою ялинкою, заввишки 36,7 м, цього року, як і минулоріч, стала ялинка у Харкові, побивши свій минулорічний рекорд на 70 сантиметрів.

Друге місце посіла новорічна красуня у Чернівцях, сягнувши 30 метрів. У Чернівецькій міській раді розповіли, що ялинка цього року жива та була привезена із карпатських лісів.

На третьому місці, за рейтингом, опинилися ялинки Києва, Рівного та Луганська. Всі три новорічні дерева мають висоту 26 метрів.

За даними місцевих ЗМІ, в Сімферополі, на території окупованого Криму, головна ялинка сягнула 23 метрів. Такої ж висоти ялинка і Сумах та Донецьку.

Найпопулярнішою висотою обласних ялинок цього року стала висота 20 метрів. Такі ялинки уже стоять у Львові, Кропивницькому, Одесі, Ужгороді, Запоріжжі, Херсоні та Луцьку.

До речі,  ялинка в Одесі минулорічна, штучна, і прикрасили її минулорічними прикрасами.

18-метрові зелені красуні стоять на головних площах Житомира, Чернігова, Тернополя, Маріуполя, Миколаєва та Івано-Франківська. І, водночас, такі новорічні дерева є найнижчими у рейтингу.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах