Сумських податківців звинуватили у безпідставному вилученні майна

Слідчими прокуратури Сумської області здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні від 09.11.2016 за фактом ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Т.» ( ч. 2 ст. 212 КК України).

У ході слідства з території митного поста «Столичний» Київської міської митниці ДФС слідчими та оперативними працівниками ГУ ДФС у Сумській області 11-13.11.2016 було вилучене майно ТОВ «Т.» (9 контейнерів), яке переміщено на зберігання до м. Суми.

Процесуальним керівником відповідно до ст.ст. 216 та 218 КПК України у вказаному провадженні 23.11.2016 визначена підслідність за слідчими Слідчого Управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в м. Києві, тому подальша доля вказаного провадження співробітникам прокуратури Сумської області не відома.

Водночас, слідчим відділом прокуратури Сумської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні від 17.11.2016 за фактом перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 1 ст. 365 КК України) та протидія законній господарській діяльності (ч. 3 ст. 206 КК України).

Встановлено, що 12.11.2016 працівники слідчого управління фінансових розслідувань та оперативного управління ГУ ДФС в Сумській області під час обшуку в контейнерах з товаром на МП «Столичний» у м. Київ безпідставно, на думку слідства, вилучили безпосередньо контейнери разом з товаром, замість наявного у них товару, що було передбачено ухвалою слідчого судді.

Крім того, слідчим суддею слідчому наданий дозвіл на проведення обшуку в контейнерах з метою вилучення тканини, що імпортувалася конкретними ТОВ упродовж 2016 року, проте фактично під час обшуку вилучені товари, що імпортовані від інших суб’єктів господарювання.

З метою забезпечення всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження проводяться необхідні слідчі дії, зокрема, проведено обшук у приміщенні Управління ДФС в Сумській області, під час якого вилучено предмети та документи, які мають значення для встановлення істини.
Досудове розслідування триває.

Поділитися в соціальних мережах