Сумський депутат закликав студентів виходити на майдан

Депутат Сумської міської ради Ігор Перепека у Фейсбуці розповів, що до нього звернулися студенти у розпачі – багатьом скасували стипендію. Така ситуація була очікуваною, адже ще до нового року урядовці попереджували, що стипедія нараховуватиметься за новою рейтинговою системою і кількість тих, хто раніше отримував виплати, значно зменшиться. Однак до сумних реалій готові не всі.

Зважаючи на теперішні скарги молоді і згадавши студентський спротив у минулому, Ігор Перепека дійшов висновку: якщо нині студенти не вийдуть на “майдан” захищати свої права, значить,  протест у 2014 році був замовним.

“Сегодня позвонила группа студентов и с криком отчаянья поведала о отмене стипендий. Оказывается с февраля месяца только 40% студентов будут получать стипендии,при этом они будут проходить “кастинг”.По результатам которого будет составлен рейтинг,но учитывая количество льготчиков,то рейтинг до одного места. Учитывая выше изложенное резюмирую: если в ближайшие дни студенты не выйдут на “майдан”,то их выход зимой 2014 года был проплачен. Но что парадоксально,все кто вывел студентов на улицу в 14 году,продолжают процветать получая заработные платы в университетах и гранты из-за “бугра””, – написав опозиціонер у соцмережі.

Поділитися в соціальних мережах