Сумський підприємець хотів обдурити мерію

Депутати Сумської міськради не підтримали проект рішення про приватизацію комунального приміщення на вул. Аніщенка, 6 (215 кв. м), шляхом продажу на аукціоні.

Нагадаємо, йдеться про приміщення, в якому раніше розташовувався паспортний стіл, а потім місто віддало його в оренду приватному підприємцю із заявленим цільовим призначенням – цех із пошиття одягу. Але фахівці департаменту ресурсних платежів з’ясували, що фактично приміщення не використовується, а орендар просто зробив поліпшення і подав заявку на приватизацію. При цьому на прилеглій території такий бардак, що місцеві жителі регулярно скаржаться з цього приводу в мерію.

Оскільки питання про приватизацію цього приміщення шляхом викупу орендарем кілька разів виносилося на сесію, але не набирало голосів, департамент запропонував виставити його на аукціон. Депутатська комісія з питань законності і коммайна розглядала це питання двічі, але не підтримала його. Проте департамент ресурсних платежів все одно виніс його на сесію. Однак рішення набрало всього 8 голосів при необхідних 22.

Депутати запропонували внести вул. Аніщенка, 6, до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, і мер Олександр Лисенко доручив департаменту підготувати відповідний проект рішення на наступну сесію.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах