Сумський підривник пішов на самогубство через дівчину

За твердженням сусідів, 26-ічний хлопець, який є підозрюваним у влаштуванні другого сумського вибуху, зловживає спиртним і через це позбувся дівчини, яка пішла від нього 1 січня.

“Я підозрюю, що могло стати причиною вибуху… Він пив, дівчину свою бив. 1 січня вона зібрала речі і пішла від нього, я бачила”, — розповіла  Ольга, сусідка господаря квартири, що вибухнула.

Нагадаємо, що “підривник”  будинку по вул Металургів теж намагався покінчити з життям після сварки з колишньою дружиною.

Рятувальники і  мешканці досі виносять уламки стін та меблів із постраждалих квартир. Пані Ольга розповідає, що в її помешканні вилетіли двері, вікна, а також пішла тріщина по стіні. Мер Сум Лисенко вже пообіцяв жінці допомогти з заміною вікон та дверей.

“Правоохоронці зараз з’ясовують ситуацію, спілкуються з сусідами, ті кажуть, що вчора він дуже випивший повертався, вони бачили. Поліція з’ясує. Що стосується постраждалих, то пошкоджено три квартири, включаючи квартиру, яка стала епіцентром вибуху. Жителі однієї відселені до знайомих. Інші побажали, щоб їм вставили вікна й двері, і вони залишаться”, – прокоментував подію Олександр Лисенко.

 

Джерело: http://sumy.depo.ua/

Поділитися в соціальних мережах