Сумський журналіст поскаржився в поліцію на Колю

Позаштатний кореспондент газети «Сумщина» Сергій Супрун написав заяву до поліції про перешкоджання його професійній журналістській діяльності 3 жовтня, коли правоохоронці не пропустили його на захід за участю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Копію заяви від 5 жовтня на ім’я начальника Головного управління Нацполіції у Сумській області Миколи Лушпієнка журналіст надав представнику Інститут масової інформації (ІМІ) у Сумській області, повідомляє ІМІ.

Як зазначає Супрун у заяві, йому перешкодили виконувати його професійний обов’язок підполковник Нацполіції Дмитро Заремба та невідома особа, яка представилася прес-офіцером міністра на ім’я Коля. «Вказані особи завадили мені потрапити до приміщення сервісного центру МВС та виконати редакційне завдання», – йдеться у заяві. При цьому він зауважує, що його дані для акредитації були завчасно подані на захід за участю міністра.

Журналіст просить поліцію внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за цією заявою та розпочати розслідування за статтею 171 Кримінального кодексу України.

Поділитися в соціальних мережах