Сумським АТОвцям виплатять 13 мільйонів на житло

У вівторок, 5 червня, відбулося засідання комісії з розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для вищевказаних категорій громадян.

Члени комісії розглянули 13 звернень від осіб вищезазначених категорій, а саме: сім’ї загиблого учасника АТО і особи з інвалідністю внаслідок війни II групи з числа учасників АТО; трьох внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України; сім’ї загиблого учасника бойових дій на території інших держав і семи чоловік з інвалідністю внаслідок війни II групи, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

Комісією прийнято рішення про призначення грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення всім 13 заявникам на загальну суму 13,2 млн грн.

Усього ж протягом 2018 року комісією розглянуто 18 заяв на загальну суму 22,2 млн грн.

Потреба в коштах для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення спрямована до Міністерства соціальної політики України. При надходженні коштів із державного бюджету, їх будуть перераховувати на особові рахунки одержувачів, відкриті у відділенні АТ «Ощадбанк».

Поділитися в соціальних мережах