Сумським прикордонникам подарували німецький трактор

Для забезпечення робіт з інженерного облаштування ділянки українсько-російського кордону в межах Сумської області Сумський прикордонний загін отримав сучасний колісний трактор німецького виробництва. Він оснащений універсальною багатофункціональною фрезою виробництва Італії. Слід відмітити, що одна одиниця такої техніки за 1 годину роботи спроможна обробити до 1 км прикордонної просіки.

Отриману техніку планується використовувати для облаштування та утримання прикордонних просік, контрольно-слідових смуг, прикордонних доріг. За її допомогою можна буде легко здійснювати фрезерування пнів, коріння, каміння як на поверхні, так і в шарі ґрунту. Крім того, техніка дасть можливість перейти до механізованого виконання інженерних робіт, що у свою чергу в десятки разів підвищить ефективність та швидкість проведення інженерних робіт на кордоні.

Трактор_4

Наразі сплановано навчання персоналу загону з експлуатації та обслуговування колісного трактора та фрези. Воно буде проведено фахівцями постачальника безпосередньо на ділянці державного кордону.
Трактор_1

Поділитися в соціальних мережах