Суми отримали гуманітарку зі Швейцарії

25-й гуманітарний вантаж від швейцарського благодійного фонду «Help-Point Sumy» цьогоріч надіслав меблі, посуд та одяг КУ «Міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» та Сумській міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди. Куди розподілили інші предмети гуманітарної допомоги – розповіли на виїзному брифінгу.

Альона Дмітрєвская, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, зазначила: «Вантаж складався з 7 контейнерів  з ліжками, матрацами, шафами, меблями для медичних  та  шкільних навчальних закладів на суму майже 300 000 гривень. Ця гуманітарна допомога була розподілена між освітянськими й медичними закладами,  «Центром обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей», територіальним центром «Берегиня», пожежними частинами там військовим комісаріатом».

«Ми отримали три багатофункціональні ліжка в післяопераційну палату, три тумби для особистих речей пацієнтів, три тумби в режимні кабінети, стільчики й столик для дитячої кімнати, стільці для медперсоналу та пацієнтів», – говорить Галина Точіч, старша медична сестра отоларингологічного відділення.

Нові ліжка полегшать перенесення хворого після операції на ліжко, адже завдяки колесам його можна легко відсунути. Також пацієнт сам може регулювати своє положення та висоту ліжка з допомогою пульту.

Навчально-виробничий комбінат отримав у користування  28 стільців та відповідну кількість учнівських столів, висоту яких можна регулювати, а також посуд, офісну техніку й меблі. «Всі ці предмети в хорошому стані, не зважаючи на те, що вже були у вжитку. І ми навіть без попереднього ремонту можемо використовувати їх в освітньому процесі», – мовить Юлія Котлярова, директор навчально-виробничого комбінату.

За її словами, хотілось би отримати сучасну офісну та комп’ютерну техніку, що значно полегшило б  навчально-виховний процес.

Поділитися в соціальних мережах