«Сумижилкомсервіс» не дозволили взяти кредит

КП «Сумижилкомсервіс» поставило міське керівництво до відома про те, що підприємство знаходиться у важкому фінансовому положенні, оскільки діючий тариф на захоронення ТПВ, затверджений виконкомом у 2015 році, уже давно не покриває фактичних витрат підприємства. Для забезпечення стабільної роботи КП потребує овердрафтного кредитування розрахункового рахунку, що дозволить покрити дефіцит оборотних коштів і забезпечити належне виконання своїх зобов’язань, тобто – захоронення ТПВ і експлуатацію полігону. Очевидно, якщо підприємство не зможе належним чином виконувати свою роботу, це може привести до надзвичайної ситуації з вивезенням сміття в Сумах.

Питання про надання дозволу КП «Сумижилкомсервіс» на взяття овердрафту в «Укргазбанку» в сумі 600 тис. грн було внесене на розгляд сесії Сумської міськради 31 жовтня. Однак його підтримали всього 15 депутатів при необхідних 22.

Чому депутати не захотіли голосувати за це питання – ніхто з них не пояснив. І це виглядає досить дивним. Адже, як відомо, овердрафт – це короткостроковий кредит у рамках встановленого ліміту, який береться в разі нестачі коштів на поточному рахунку підприємства і погашається автоматично при надходженні грошей на рахунок (наприклад, при надходженні оплати від населення), тому, як правило, взяття овердрафту не несе в собі ніяких ризиків.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах