Святкувальники спалили дачу

МНС-никам Глухова нудьгувати в новорічну ніч не довелося, пише kourier.in.ua.

Уже о першій годині ночі 2018 року на пульт надійшло повідомлення про те, що горить дача в кооперативі «Кристал». Як з’ясувалося, компанія молодих людей рівно о 24:00 випили шампанського, злегка закусили і відразу ж вирушили на таксі до Глухова, до ялинки. А коли поверталися назад, то, ще не під’їхавши до дачного будиночка, помітили, що палає його дах. Хлопці намагалися боротися з вогняною стихією самостійно, але безуспішно – головним чином через відсутність води.

Будова швидко перетворилася на суцільну палаючу кулю. Усвідомивши, що своїми силами з вогнем не впоратися, дачники викликали пожежників. Тим на місці не залишалося нічого іншого, ніж констатувати сумний факт – дачний будиночок згорів дотла. На думку інспектора СДПЧ-19 Максима Гончарова, причина пожежі – у несправному пічному опаленні.

А наступної ночі, з 1 на 2 січня загорівся будинок в селі Слоут. Причина та ж – грубка. Завдяки зусиллям місцевих пожежних житло було врятовано.

Обидві події повинні змусити замислитися тих, у кого пічне опалення, і хочу щось придумати. Буде незайвим, зокрема, перевірити грубки на предмет тріщин у димоходах, чистоти ходів і труб.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах