Святвечір на передовій: Бійців 58 ОМБПр пригостили кутею

Військовослужбовці 58 ОМПБр, які несуть службу на передових позиціях, зустріли Святий Вечір зі справжньою кутею. Її для бійців передали представники групи військово-цивільного співробітництва ОТУ «Луганськ» від волонтерів з Тернопільщини. Про це на повідомляється на фейсбук-сторінці військового з’єднання.

Готові набори з родзинками, медом, маком, горіхами та цукром достатньо було розігріти і смачна кутя опинилася на столі захисників.

Також зазначається, що напередодні Різдва Христового військовослужбовців 58 ОМПБр привітали діти однієї зі шкіл, що знаходиться у смузі оборони бригади.

Вбрані за традицією школярі заспівали колядки та пригостили бійців кутею. За звичаєм, військові віддячили дітям солодощами.

Джерело: konotop.in.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах