“Там повна ж…!”, – депутат Сагач

Ще в травні на нараді в сумській мерії піднімалося питання про покинутий будівельний майданчик між багатоповерхівками №32 і 42 на пр. Лушпи.

У 2012 році тут планувалося будівництво магазину промтоварів, однак замість реальних дій ділянку з часом просто перетворили на справжнє звалище. З проблемним довгобудом намагався розібратися міський ДАБК, проте їм так і не вдалося знайти орендаря ділянки. Причому, за словами директора департаменту забезпечення ресурсних платежів Юрія Клименка, договір оренди на землю вже закінчився. Право власності на недобудову за цією адресою не зареєстровано, а значить, навіть фундамент вважається просто будівельними матеріалами. Тому, вважає мер Сум Олександр Лисенко, підприємець повинен забрати свої блоки.

Але пройшов місяць, а на пр. Лушпи нічого не змінилося. У результаті депутат по цьому округу Анатолій Сагач не витримав і заявив на апаратці 12 червня: «Там просто жах, уже все місто туди звозить сміття! Місцеві жителі стогнуть – дихати неможливо! Наведіть нарешті порядок. Цей підприємець приходив уже на дві земельні комісії, щоб продовжити договір оренди. Він є. Усі вже знають його адресу, телефон. Ходіть щодня і виписуйте йому штрафи! У нього паркан лежить прямо на пішохідній доріжці. Чотири роки йде будівництво і весь цей час там повна ж..! Ми всі скоро будемо там стояти і говорити з мешканцями. І я взагалі не розумію: чому хтось ще думає – продовжувати йому оренду чи ні? Якщо у нього закінчився контракт і він там нічого не робив, він повинен привести ділянку в нормальний стан і піти».

На думку першого заступника мера Володимира Войтенка, так і слід вчинити. Він запропонував створити робочу групу і пропрацювати питання повернення ділянки у власність міста. Незрозуміло тільки, що члени комісії опрацьовуватимуть – адже земля і так комунальна, а договір оренди у підприємця закінчився.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах