Телеканал “ЮА.СУМИ” звинувачують у створенні замовних сюжетів

Таку інформацію оприлюднив сумчанин Володимир Дворниченко на своїй сторінці у Фейсбук.

“Юа.Суми та мерія паляться на договорняках. Дивився сюжет про вручення наказу про звільненння Щербака. Більшого падіння для кишенького каналу ще не бувало. За прямою вказівкою та за змовою із замовником прийти знімати процес вручення наказу про звільнення, чи скористатися наданим замовником відеозаписом, а потім недолуго намагатися зацькувати Щербака. Як це і буває у замовних сюжетах Юа.Суми – хто його виконував традиційно не зазначено, хоча і так зрозуміло… Не секрет, що розміщенням брудних матеріалів для міськради переважно займається Юрій К. Правоохоронним органам слід було б пильно придивитися до його діяльності.

Сюжет вийшов через 4-ри дні після наказу про звільнення, тобто жодною новиною вже не був, а виконувався на замовлення. У ньому був використаний відеозапис звільнення, наданий телеканалу Юа.Суми замовником – керівництвом міськради. Незалежного правового коментаря ситуації в сюжеті не подано. Також не розкрите питання, що між здійсненням порушення та звільненням минув великий проміжок часу.  Журналістка, яка задає питання, поводиться не як журналіст, а як сторона звинувачення. Для виконання замовлення працівники Юа.Суми, навіть, не погребували скористатися відеозйомками з місця автопригоди свого основного конкурента – каналу СТС. Поясню свою позицію. На мою думку, Щербак має бути звільнений, але дивитися на те, наскільки низько впав державний телеканал, похапцем виконуючи будь-яке побажання керівництва міськради, надзвичайно огидно. Але, я розумію, що журналістки цього каналу звикли продавати свою совість. Для Юа.Суми це буденна щоденна послуга”, – пише сумчанин.

Нагадаємо, що мова йде про припинення Василем Щербаком служби в органах місцевого самоврядування у зв’язку з порушенням присяги. Мається на увазі керування авто у нетверезому стані (чиновник у березні 2017 року завалив електроопору своєю “Тойотою”), що підтверджено рішеннями судів як першої інстанції, так і апеляції.

Джерело: zrada.today

Поділитися в соціальних мережах