Токар повернув на посаду скандального директора КП

Моша говорить, що підписав розпорядження про його поновлення на посаді новий голова обласної ради, Володимир Токар.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко розповіла, що апеляційну скаргу подавав Семен Салатенко, і він до грудня був головою обласної ради. На її думку, Салатенко був не зацікавлений виконувати рішення суду. А Володимир Токар на першій своїй прес-конференції сказав, що рішення суду виконають.

Сам Салатенко при цьому говорить, що Сергія Мошу звільнили за рішенням сесії обласної ради, і він не вправі був скасовувати це рішення.

А ось політолог Андріана Костенко вважає, що новий голова Сумської обласної ради у черговий раз приймає неоднозначні кадрові рішення. За її словами, поновлення на посаді Сергія Моши свідчить про те, що Володимир Токар з головою державної адміністрації намагаються посилити пропрезидентську політичну силу. “Мова йде про те, що через Сергія Мошу намагаються впливати на інформаційну політику Сумської області, через газету «Сумщина»”, – прокоментувала вона.

Віталій Кохан, який виконував обов’язки головного редактора газети “Сумщина”, коментар давати відмовився, пославшись на погане самопочуття. Нагадаємо, після поновлення Зарічним судом у вересні Сергія Моши, 5 із 7 працівників газети «Сумщина» звільнились. До того, у березні через конфлікт із Сергієм написали заяви про звільнення 9 із 15 працівників, а в червні звільнилися 4 із 6.

Джерело: tv.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах