“Торговки” олією вкрали заощадження двох пенсіонерок

На лінію «102» надійшло повідомлення від 33-річної мешканки Шостки, яка розповіла поліцейським, що з квартири її свекрухи невідомі викрали 8 500 гривень. На місце була направлена слідчо-оперативна група поліції. 

Як з’ясували правоохоронці, вдень до квартири 77-річної мешканки Шостки завітали дві жінки. Незвані візитерки запропонували господині купити в них олію за зниженою ціною. Пенсіонерка погодилась і впустила їх до житла.
Під час розмови гості попросили розрахуватися з ними великою купюрою, на що господиня витягла зі свого сховку 200 гривень. Щоб виманити довірливу пенсіонерку з кімнати, одна з «добродійок» стала роз’яснювати старенькій, в якій тарі потрібно зберігати продукт та заманила її на кухню, в той час як інша залишилась у кімнаті. 

І хоча розмова була нетривалою, проте, щойно гості покинули квартиру, господиня помітила, що хтось копирсався у її речах. Перевіривши криївку, старенька виявила зникнення всіх своїх заощаджень. 

Того ж дня жертвою зловмисниць стала 88-річна мешканка селища Вороніж. В такій же спосіб «торговки» заволоділи 200 доларами США та 7 000 гривень заощаджень потерпілої. 

Наразі за цими фактами поліцейські відкрили кримінальні провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Ведуться пошуки зловмисниць. Правоохоронці роблять все можливе, аби знайти зловмисників та повернути потерпілим викрадені заощадження.

Поділитися в соціальних мережах