Товаровиробники Сумщини презентували свою органічну продукцію

На Сумщині вже втретє проходить тематичний аграрний форум «Органічне виробництво — повага до себе і своєї землі». Цього року організатори – обласна влада, Сумська торгово-промислова палата та обласний фонд підтримки підприємництва – вирішили його провести у селі Воздвиженське Ямпільського району, де зберігся старовинний сад, закладений ще за часів існування Хрестовоздвиженського братства, заснованого Миколою Неплюєвим.

У форумі взяли участь підприємці та науковці Сумщини та України, які займаються питаннями садівництва, реалізації продукції, переробки фруктів, розвитком зеленого туризму, спеціалісти у сфері ведення органічного садівництва, місцеві жителі тощо. Учасники форуму мали можливість відвідати та дегустувати натуральну і органічну продукцію з яблук та ягід.

Цьогорічний слоган форуму – «Стародавні сади – цінність для майбутніх поколінь». У цих словах розкривається основна ідея аграрного заходу – відкриття можливостей використання давніх народних сортів фруктів, зокрема – яблук, у сучасному садівництві.

Поділитися в соціальних мережах