Тракторист натрапив на боєприпас

Учора, 15 серпня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних (м. Ромни.) в Охтирському районі проведено роботи зі знешкодження артилерійського снаряду часів Другої світової війни.

На небезпечний предмет натрапив мешканець с. Хухра, на відстані 5 км від житлових будинків, під час оранки трактором власної земельної ділянки. Про дану знахідку чоловік повідомив правоохоронцям.

На місце виявлення вибухонебезпечного предмету прибули піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували знахідку як 76 мм артснаряд. Фахівці вилучили боєприпас, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися та у жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

Поділитися в соціальних мережах