Тракторист викопав на городі вибухівку

27 березня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), проведено роботи зі знешкодження 3 артилерійських снарядів (один – калібру 72 мм, два – 76 мм).

Раніше в смт.Краснопілля в районі вул. Гоголя місцеві жителі, впорядковуючи територію, на відстані 2 м від ставка натрапили на предмет, схожий на боєприпас. Про небезпечну знахідку, яка знаходилась лише в 30 м від житлових будинків, люди повідомили рятувальників.

В с.Боромля Тростянецького району, проводячи земельні роботи на приватній присадибній ділянці за допомогою трактора з боронкою, місцеві жителі відкопали, як пізніше було встановлено, два вибухонебезпечні предмети.

Знайдені боєприпаси піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій вилучили, вивезли за межі населених пунктів у спеціально відведені місця і знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, 27 березня, до Служби порятунку надійшло одразу три повідомлення про виявлення предметів, схожих на боєприпаси, у Конотопському, Сумському районах та м.Шостка. За попередніми даними, знахідки ідентифіковані як 4 артснаряди (155 мм), 3 мінометні міни (одна – 50 мм, дві – 82 мм). На місцях їх виявлення виставлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни).

img_20170328_032738

Поділитися в соціальних мережах