Тренер “Нафтовика”: Навіть у Другій лізі платять більше, ніж в Охтирці

Після останнього програного домашнього матчу в. о. головного тренера “Нафтовика-Укрнафти” Володимир Книш розповів на прес-конференції про причини регресу команди, зокрема, чому вона відкотилася на 15 місце в турнірній таблиці, у той час, як за підсумками минулого сезону була сьомою, пише sportarena.com.

«Завжди від нас йшли хороші футболісти, ми як «кузня талантів». Але якщо раніше йшло 2-3 лідера, ми запрошували їм гідну заміну – і знову 2-3 йшло в команди вище рангом, то зараз пішло 16 гравців. І ми фінансово не зміцнилися – тому не змогли їх утримати і замінити», – сказав Книш.

«Зараз у всіх командах Першої ліги платять більше, ніж у нас. У Другій лізі є клуби, які платять більше. З тими умовами, що у нас є, ми і так багато очок набрали. Нам тепер треба дочекатися зими і ставити питання… Це не моє питання, його доведеться ставити не мені, а вище».

«Зараз у нас футболісти додають, однак якщо середовище не дуже хороше, то немає і конкуренції. У нас по 14 гравців – навіть на тренуваннях. У хлопців можуть руки опуститися. На них фінансові питання тиснуть. Так що ми можемо набрати очки лише за рахунок хорошого запала, вивчення суперника і тактичної грамотності. А забивати у нас нікому».

Зараз у «Нафтовика» 17 очок, які він зміг набрати завдяки 3 перемогам і 8 нічиїм.

Поділитися в соціальних мережах