Тренера, який все життя віддав спорту, звільнили за вказівкою мера

Глухівчани обурені раптовим звільненням директора центру “Спорт для всіх” Віктора Володимировича Олофінського. Новина про чергове скандальне кадрове рішення стала шоком для всіх, хто знає досвідченого тренера і поважає його внесок у розвиток спорту.

У Фейсбук-групі “Глухів без цензури” опублікований пост на підтримку улюбленого наставника:

“АЛАФ НЕ СДАВАЙСЯ!!!
Всі, хто знає і поважає Віктора Володимировича за принциповість у роботі, працездатність, баготорічну відданість своїй справі у вихованні дітей дуже вражені вашими негідними ініціативами, які виставляють владу міста у дуже негарному світлі і несуть ганьбу Глухову в цілому. Звільнення Віктора Олофінського нас дуже обурило, бо Ви знехтували совістю і законом. Якщо ви так поступаєте з людиною, яка все життя віддала спорту, то що чекати кожному з нас? Нам це набридло!!!

Всі хто має переконання, поважає спорт в Глухові і підтримує прозорість в прийнятті владних рішень, мають змогу виразити свою підтримку людині та представнику Глухівського спорту за адресою: пл. Рудченка 1 (2й поверх).

19059109_653397094858235_7035467022229037025_n

Глухівському міському голові
Мішелю Терещенко

Ми, спортивна спільнота Глухова, обурені вашими незрозумілими вчинками по відношенню до директора міського центра фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олофінського Віктора Володимировича.
Віктора Володимировича ми давно знаємо і дуже поважаємо за його компетентність, чесність і принциповість у роботі, працездатність, відданість своїй справі у вихованні дітей. Багато років він віддав працюючи. За цей час стадіон нашого міста став набагато кращим! Під його керівництвом постійно проводиться ціла низька корисних заходів для дітей і молоді Глухова, не зважаючи на постійний брак коштів!

І ось 13.06.2017, після спілкування з Плотницьким Г, Васильевою М. та Павленко Р. було видано розпорядження міського голови про звільнення Олофінського з роботи – «за одноразове грубе порушення трудових обов’язків» і його без попереджень і пояснень звільняється з посади! Підписане воно в.о. міського голови, секретарем Глухівської міської ради Оленою Демишевою.

Чому кадрові рішення робляться в той час, коли мер відсутній? Що це за дикість? Людина працювала на посаді майже 10 років. Зовсім не зрозуміло в чому звинувачують Олофінського і які по цьому є докази! Звільняють в той же день, без пояснення Віктора Олофінського, без попередження, порушуючи всі правові процедури.

Шановні представники влади, якщо Вам дуже хотілось би докопатись до істини, треба було чесно поступити – провести збори тренерів, представників громадськості, депутатів. Обговорити цю ситуацію і тільки тоді приймати рішення!

Шановний пан Терещенко! Ми хочемо, щоб у городі був спокій, щоб ви думали про всіх мешканців міста Глухів і особливо приділяли увагу до потреб та думок тих людей, які безпосередньо працюють з дітьми та молоддю та займаються спортивною діяльністю. Звільнення Віктора Олофінського нас дуже обурило. Якщо ви так поступаєте з людиною, яка все життя віддала спорту, то що чекати кожному з нас?

Просимо: скасуйте розпорядження про звільнення з посади директора міського центра фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олофінського Віктора Володимировича. Ми не будемо мовчати! Ми налаштовані досить серйозно, будемо залучати до вирішення питання і збору підписів батьків, дітей яких ми тренуємо та всю спортивну спільноту міста та області!”

Поділитися в соціальних мережах