Троє незаконно перетинали держкордон

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону затримали громадянина Молдови, який намагався перетнути кордон без документів.  Ще по одному порушнику державного кордону України затримали у Глухівському та Великописарівському районах.

Так, громадянин Молдови прибув до пункту пропуску «Бачівськ» з території Росії в пішому порядку та повідомив прикордонникам, що з невідомих причин втратив свої документи, але має намір потрапити до пункту пропуску з метою перетинання держрубежу з подальшим слідуванням до Республіки Молдови. Наразі 41-річний молдованин затриманий до трьох діб для встановлення особи.

У Глухівському районі спільний прикордонний наряд, до складу якого увійшли військовослужбовці відділу «Шалигіне» імені Петра Калнишевського та оперативні співробітники Держприкордонслужби України, реалізовуючи інформацію про можливий незаконний перетин держкордону, неподалік села Заруцьке затримав громадянина України. 44-річний чоловік слідував у напрямку українсько-російського кордону та мав на меті незаконного його перетнути поза встановленими пунктами пропуску.

Ще одного порушника державного кордону України затримав прикордонний патруль у безпосередній близькості від кордону в районі с. Попівка, що у Великописарівському районі. 36-річний українець незаконно перетнув держрубіж з території Росії на територію України.

На всіх правопорушників складені адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах