Троє підлітків отруїлися алкоголем

У поліцію надійшло повідомлення від медиків про те, що в лікарню був доставлений 16-річний хлопець із діагнозом «гостра інтоксикація внаслідок вживання спиртних напоїв». Йому надали першу необхідну медичну допомогу та помістили його до реанімації.

Уже пізніше викликані правоохоронці дізнались від підлітка, що до такого стану його довело вживання горілки у компанії ровесників.

«За червень місяць це вже третій випадок, – говорить Ольга Фіцколінець, старший інспектор ювенальної превенції Шосткинського відділу поліції. – До цього в лікарню з подібними діагнозами вже потрапляли двоє дівчат 15 і 16 років. Батьки шоковані вчинками своїх нащадків, та присягаються, що такого більше не повториться».

Наразі полісмени проводять з підлітками та їх батьками профілактичні бесіди щодо наслідків таких вчинків. Попереджають працівників та власників торгівельних точок про відповідальність за реалізацію спиртного та тютюнових виробів неповнолітнім. І звертаються до всіх інших батьків з закликом контролювати дозвілля своїх неповнолітніх нащадків та їх оточення.

Поділитися в соціальних мережах