ТРЦ “Лавина” ігнорує чиновників

З минулого року в Сумах не можуть вирішити питання з обладнанням пішохідного спуску на протилежному боці дороги від ТРЦ «Лавина». Так як на торговий центр надії немає, вирішили перевірити доцільність розміщення світлофора.

Сьогодні, 13 лютого, на апаратній нараді мер Сум вкотре підняв це питання.

Як виявилося, на минулому тижні начальник УКБ Віталій Шилов уже направив лист у патрульну поліцію, щоб з’ясувати доцільність розміщення світлофорного об’єкта. Поки що відповіді немає. «Вони нас ігнорують (ТРЦ «Лавина»). Вважають, що це тільки наша проблема. Володимир Володимирович (заступник мера Войтенко ред.), вам потрібно провести переговори з «Сумбудом» щодо сходинок. Щоб, як тільки пішли морози, врахували ці роботи. Адже це стосується і всього кварталу, де вони ведуть будівництво. Якщо вирішимо питання зі сходами, то не будемо демонтувати світлофорний об’єкт. Якщо ні, то робимо там парканчик», – зазначив Лисенко.

Нагадаємо, що в лютому минулого року, коли ще діяли зупинки для тролейбусів в районі «Лавини», сталася ДТП, у результаті якої під колесами тролейбуса загинула юна сумчанка. Тепер зупинки скасовані, а після транспортного конкурсу, який переведе роботу маршруток у режим звичайних автобусів, зупинок у районі ТРЦ «Лавини» взагалі не буде.

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах