Турецьку дитину залишили жити на Роменщині

Жителі села Рогинці Роменського району завадили виконавцям рішення суду. Коли службовці прийшли виконувати рішення Роменського міжрайонного суду, люди стали на заваді їм та не дали розлучити матір із дитиною.

Нагадаємо, Феміда під головування Євгенії Глущенко вирішила відправити у Туреччину до батька 8-річного українця Давіда, розлучивши його з матір’ю.

Ольга Якименко, мама хлопчика, – уродженка села Рогинці Сумської області. Дівчина завагітніла від удвічі старшого турка та поїхала з ним на Донеччину, а згодом – до Анталії. Там разом із сином Давідом мешкали два роки. Життя за кордоном, говорить дівчина, було, неначе в «золотій клітці». Суровий співмешканець забороняв їй спілкуватися із рідними в Україні, а сину – розмовляти українською.

Коли ж Ольга із сином нарешті втекли в Україну, турок через суд вирішив забрати сина.

Роменська Феміда вирішила, що Давіду буде краще з татом, хоча сам хлопчик не хоче їхати до Туреччини.

Ольга та її адвокати вже подали заяву до апеляційного суду, сподіваючись, що він виправить помилку попереднього. Завдяки широкому розголосу цієї історії, знайшлося чимало фахівців, які готові юридично супроводжувати Ольгу та довести право дитини бути з матір’ю.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах