Туристичні міста Сумщини оцифрують

У цьому році планується оцифровування всієї Сумщини. Тематичні кластери і туристична галузь можуть стати основним джерелом наповнення бюджету, про це повідомляється на сайті Сумської облдержадміністрації.

На колегії керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький розповів про бізнес кластери, а начальник відділу туризму Юрій Гладенко – про розвиток туристичної галузі на Сумщині.

Дмитро Живицький показав присутнім короткометражний фільм про Сумщину, який побудований на демонстрації фактів і явищ, що роблять нашу область пізнаваною. Наприклад, Глухів – це Гетьманська столиця, Суми – місто машинобудування (вважає посадовець), а вся Сумська область – нафтовий край, адже видобуває майже 50% нафти від загальної кількості видобутку по всій України. «У наступному році планується створення аналогічного фільму про туристичну Сумщину, а також виготовлення циклу 15-секундних роликів, які розповідатимуть про унікальність нашої області», – повідомив керівник апарату.

Юрій Гладенко зазначив, що сьогодні туризм – це не тільки відпочинок, але й індустрія, яка приносить великі доходи. І вже у багатьох країнах світу саме туризм є основним джерелом наповнення бюджетів. «Ми маємо на меті оцифрувати туристичну Сумщину, що забезпечить ще більшу її упізнаваність та потік туристів із різних куточків світу. Зараз основною «родзинкою» є «Слово о полку Ігоревім» у Путивлі. Проте цей напрямок наразі необхідно підсилити виготовленням якісних сувенірів і продукції», – розповів посадовець.

Дмитро Живицький додав, що саме навколо княгині Ярославни можна створювати кластер, який стане ще однією точкою росту економіки Сумської області. Окрім цього, у нашому регіоні вже є підприємства, які можуть об’єднуватися в кластери, виготовляти якісний продукт на світовий ринок та займати там свою нішу.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах