У “Бачівську” подружжя з Росії намагалося “піддобрити” прикордонників хабарем у 5 тисяч рубілв

Чергові спроби іноземних громадян дати хабаря охоронці кордону Сумського загону зафіксували в пункті пропуску «Бачівськ» та пункті контролю «Хутір-Михайлівський».

Учора до «Бачівська» в пішому порядку на вхід до України прибули подружжя – громадяни Росії. Під час проходження прикордонного контролю чоловік та жінка надали прикордоннику паспортні документи та грошову винагороду у розмірі 5000 рублів РФ кожний за безперешкодний перетин державного кордону України. Як з’ясувалося, нещодавно в одному з пунктів пропуску Сумської області даним громадянам за порушення терміну перебування в Україні було відмовлено у в’їзді, тому вони вирішили потрапити до України через інший пункт пропуску, намагаючись підкупити українських прикордонників, повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

Ще одну спробу дачі хабара зафіксували цієї ночі в пункті контролю «Хутір-Михайлівський». Громадянин Молдови, в’їжджаючи до України поїздом сполученням «Москва-Кишинів», намагався дати прикордонникам дві тисячі російських рублів. Прикордонний наряд виявив в наданому чоловіком паспортному документі наявність двох підроблених службових відміток Держприкордонслужби про перетинання державного кордону України.

Наразі факти дачі неправомірної вигоди прикордонники зафіксували та передали правопорушників працівникам поліції.

До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Поділитися в соціальних мережах