У Бурині вандали обікрали трансформаторні підстанції

В умовах дефіциту бюджетних коштів  міська влада Бурині ввела режим сезонного (з 15 травня по 15 серпня) відключення вуличного освітлення на периферії та запровадила погодинний режим його роботи в інші періоди року. Відбулася й заміна фотоелементів на реле часу у вузлах обліку мереж вуличного освітлення. Таким чином вдалося досягти прийнятних умов його роботи та посильних для міського бюджету сум оплати за спожиту електроенергію.

І тут за «роботу» взялися вандали. За неповних три роки вони викрали близько тридцяти таких реле. Їх, звичайно, доводилося замінювати на нові, які нині коштують не такі вже й малі кошти, які витрачалися з міського бюджету.

Та навіть викрадання обладнання для вандалів виявилося замало. І вони вирішили про себе нагадати більш «крутішою» справою – в середині листопада 2016 року повністю розламали та вивели з ладу вузол управління системою вуличного освітлення на комплектно-трансформаторній підстанції – 409 по вулиці Олександрійській (на світлині). Його вартість, до слова, складає понад 5 тисяч гривень. І без зовнішнього освітлення залишилися не тільки жителі цієї вулиці, а й сусідньої – вулиці Шкільної.

І на цьому вандали не зупинилися, бо, мабуть, їх ніхто й не зупиняв. І нагадали про себе, розперезавшись повністю. На новорічні свята було викрадено обладнання на комплектно-трансформаторних підстанціях (КТП) по вулицях Центральній, Ватутіна, Лікарняна. І через цих вандалів жителі названих вулиць святкували Новий 2017 рік рік у темряві.

У зв’язку з цим міська влада звернулася до городян бути пильними і повідомляти про шкідників, через яких страждає Буринь.

 

Джерело: http://buryn.info/

Поділитися в соціальних мережах