У чоловіка на позашляховику виявили травматичні патрони

На митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС працівники митниці та прикордонного загону виявили у громадянина України 12 набоїв травматичної дії калібром 9 мм.

Чоловік виїжджав з України до Російської Федерації у автомобілі марки «SUBARU LEGACY OUTBACK». При проходженні через зону спрощеного митного контролю «зелений коридор», під час проведення митного огляду, між передніми сидіннями автомобіля і були сховані набої.

За даним фактом головним державним інспектором Сумської митниці ДФС було складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».

Санкція статті передбачає штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у разі якщо безпосередніми предметами правопорушення є товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України, – також конфіскацію цих товарів.

unnamed

Поділитися в соціальних мережах