У двох супермаркетах викрали червону ікру

До Охтирського відділу поліції від адміністратора місцевого супермаркету надійшло повідомлення про те, що в магазині було виявлено нестачу двох баночок червоної ікри вартістю 160 гривень кожна.

Працівники поліції переглянули записи камер відеоспостереження та встановили, що до зникнення товару причетний один із покупців магазину. Особу незнайомця з‘ясували дуже швидко, адже він уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. На відео було добре видно, що 30-річний громадянин, перебуваючи у торгівельній залі, заховав до кишені дві баночки ікри, з якими потім спокійно вийшов із магазину.

У подальшому з’ясувалосяь, що підозрюваний таким же чином «відвідав» інший супермаркет, звідки виніс чотири банки делікатесу вартістю 220 гривень кожна. «Здобиччю» розпорядився швидко – перепродав крадену ікру на місцевому ринку по 100 гривень за банку, а виручені кошти витратив на розваги.

Наразі відносно горе-бізнесмена працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Подібний «заробіток» буде вартувати йому до п’яти років ув’язнення, передає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах