У Глухові орудують вандали (фото)

Вандали остаточно зруйнували 40-метровий паркан по вулиці Інститутській, 14. У жителів двоповерхівки вже навіть слів не залишилося, щоб описати те, що відбувається: з 2012 року, коли вони встановили у себе нову огорожу, її розбивають уже вп’яте!

Особливо напади почастішали цієї зими. З грудня і до цього дня лиходії три рази били конструкцію. Кожен раз люди намагалися відновити паркан, сподіваючись, що це в останній раз, либонь одумаються і перестануть буянити. Але ні – комусь, очевидно, дане заняття приносить неймовірне задоволення. Минулого тижня зловмисники в черговий раз повторили його. Як зазначає старша будинку Людмила Шаменіна, сенсу відновлювати огорожу навколо свого будинку мешканці вже не бачать.

– Ми живемо в центрі міста, хотіли, щоб було красиво. Дуже раділи, коли вдалося поміняти старий паркан на новий. Але гарантії, що його знову не розіб’ють, немає ніякої. У нас там 40 метрів бетонної огорожі, п’ять років тому за неї ми віддали 7 тисяч гривень, скільки коштує це сьогодні – важко уявити. Але справа навіть не в грошах. Просто гидко жити поруч із людьми, для яких немає ніяких законів, – коментує вона.

Постраждалі звернулися до поліції, місцевої влади.

Джерело: nedelya.info

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах