У Глухові виклали відео з торгового центру, як покупців обкрадають “щипачі”

Глухівські активісти продовжують проект «Безпечне місто», започаткований у листопаді. Минулого разу вони ознайомлювали городян та всіх жителів області з механікою вчинення шахрайського злочину. Цього разу справа стосується так званих «щипачів».

Отже, на початку вересня минулого року до власників магазину «Динамо» надійшла інформація від покупця про втрату свого гаманця під час розпродажу спорттоварів на вході до торговельного закладу. Оскільки самостійні пошуки не дали жодних результатів, вирішили звернутися до матеріалів зовнішнього відеоспостереження. Камера чітко зафіксувала події, які сталися того дня. Отже:

1) Розпродаж йде доволі жваво: ще б пак, скидка – аж 60%. До натовпу підходять дві непримітні жіночки. Вони уважно передивляються товар, не забуваючи й про вибір об’єкта своїх зазіхань.

2) Коли до їх поля зору потрапляє відвідувачка з розкритою сумкою на руці, активізують «пошуки», починають у пришвидшеному темпі перебирати спортивний одяг, раз по раз знімаючи його з тремпелів. Одна зловмисниця, штовхаючись і крутячи вбранням перед очима жертви, відволікає її увагу – робить так звану «ширму», інша тим часом з-під одягу, до якого начебто прицінюється, блискавично запускає руку в сумку.

Там нічого немає, злодійки залишаються без здобичі.

3) За хвилину, однак, вони знаходять іншу ціль. Це та, хто потім зробить заяву про втрату гаманця. З нею вчиняють аналогічним чином. Одна з кримінальних «майстринь» віртуозно, одним практично непомітним порухом лівої руки витягує із сумки гаманець і ховає його під пахву.

Справу скінчено.

Операція з дуже нечесного віднімання людських грошей (включаючи й першу, невдалу, спробу) зайняла у злодюжок не більше двох хвилин.

Нагадаємо, у Глухові активісти започаткували проект «Безпечне місто». Його основа – дані відеоспостереження з торговельних точок, які ставали об’єктами неситих зазіхань злодіїв та шахраїв.

Джерело: kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах